top of page

 אנו חברת תוכנה, אנו משתתפים בכנסים בכל העולם והעובדים שלנו צריכים לעמוד מול קהל ולדבר על המוצרים שלנו.

 

דר' לימור גרינברג העבירה אצלנו בחברה סדנה "להתיידד עם השד" שכללה 6 מפגשים בנושא פחד קהל. הסדנה היתה במתכונת של סדנה קבוצתית, וגם כללה מפגשים פרטניים עם כל עובד שרצה, וזאת על מנת לתת התייחסות ספציפית לקשיים איתם מתמודדים המשתתפים.

 

הסדנה הועברה בצורה מקצועית, רצינית ונעימה כאישיותה של דר' לימור. אנחנו שמחים שפגשנו אותה ובטוחים שניפגש שוב בעתיד.

 

אורן עיני

מנכ"ל 
Hibernating Rhrinos

דר' לימור גרינברג העבירה במיקרוסופט סדנה בת 4 מפגשים של "להתיידד עם השד" בנושא פחד קהל כחלק מתכנית הכשרה לפיתוח מיומנויות הצגה ועמידה על במה. הסדנה היתה במתכונת של סדנה קבוצתית וזאת על מנת למנף למידה מהצלחות ואתגרים של אחרים. 

הסדנה תרמה ערך רב למשתתפים ואפשרה להם להרגיש שזהו אתגר המשותף לרבים, סייעה לשים על השולחן ולצלוח את המרכיבים הלא מדוברים בהתמודדות עם קהל (בטחון, דימוי וכו') ולקבל טיפים פרקטיים להתמודדות אפקטיבית.

לימור העבירה את הסדנה ברגישות ומקצועיות, עם מקום רב לפרט ולפרקטיקה!

 

קרן כהן

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני

מיקרוסופט ישראל

ללימור הגעתי לאחר קבלת תפקיד חדש ומורכב, הכרוך בהרבה מאד לחצים. הגעתי לתהליך פתוח אבל מעט סקפטי. מיד אחרי המפגש הראשון נשביתי בעומק ובכימיה הנהדרת עם לימור.

לימור ליוותה אותי במשך מספר חודשים והיתה שותפה מלאה לדרך, הובילה ושיקפה לי את המציאות שלא תמיד ראיתי. הרגשתי איך אני מתבגר צומח ומתגבש, מונע מהחלטות נכונות מקצועית ולא רגשית, ועם הזמן מצליח לעשות הכל ועוד קצת תוך שמירה גם על עצמי וגם על התא המשפחתי, ובעיקר מונע מביטחון וכוח פנימי ולא מחשש לכישלון.

לימור הינה אישיות מדהימה ומדריכה מחוננת. התהליך איתה לקח אותי הרבה יותר רחוק מכפי שציפיתי.

 

אייל

מנהל פיתוח

הגעתי אל לימור עקב חרדות קשות מהן סבלתי במשך שנים, ודאגנות שלא נתנה לי מנוחה לגבי כל דבר בחיים: בריאות, הצלחתם של ילדי, הצלחתי המקצועית, הזוגיות. עברתי מספר מטפלים שהקלו עלי, אבל הבעיות לא ממש נפתרו. בעקבות המלצה הגעתי ללימור ומשם הכל השתנה. 


לימור היא מטפלת מחוננת ונדירה. קשובה, מכילה, אבל גם יודעת להוביל בבטחה לעבר היעדים הטיפוליים. מכל פגישה יצאתי עם תובנות חדשות לגבי עצמי שהרבה פעמים הפתיעו אותי, ולמדתי להסתכל על דברים בדרך אחרת. אני נושאת את הקול שלה איתי לכל מקום.

היום אני משוחררת מהדאגות והחרדות, מהפרפקציוניזם, הביקורתיות וההלקאה העצמית. לימור החזירה לי את החיוך לפנים והאמונה בעצמי. היא החזירה לי את עצמי.

ט. 

 הזמנתי את דר' לימור נדב גרינברג לתת הרצאה בחברה בנושא התמודדות עם חרדות במסגרת פעילות מנהיגות נשית בחברה. לימור העבירה הרצאה דינמית ואינטראקטיבית, שעוררה עניין ומעורבות מצד הקהל.

בהרצאה לימור נתנה סקירה כללית  על הנושא וגם עזרים מעשיים ורלוונטים לשיפור עצמי. התגובות לאחר ההרצאה מנשים וגברים כאחד היו נלהבות מאד.

אלה בועזי

מנהלת פרויקט תוכנה, 
Biosense Webster

כבר בהיותי ילדה, סבלתי מחרדת קהל קשה ששיתקה אותי ועיכבה את ההתקדמות שלי בכל אספקט בחיים, אישי ומקצועי. במשך שנים רבות לתוך חיי הבוגרים, ליוו אותי חרדות, סטרס מתמיד ותחושה של חוסר יכולת להתפתח. חיי השתנו מאז שהכרתי את לימור!


כמו הסיפורים שהייתי קוראת ולעולם לא מאמינה שיכולים לקרות בחיים שלי.  לימור בדרכה המיוחדת שינתה לי את החשיבה, במשימות מוגדרות ובעבודה קשה. התהליך הזה שווה כל רגע. ההצלחות מגיעות לאט לאט אבל מחזקות יותר ויותר. אני ממליצה בחום על לימור ושמחה על הרגע בו פגשתי אותה.

ר.
מנכ"ל חברה פיננסית

ללימור הגעתי כמו שבר כלי, לא הפסקתי לבכות ימים שלמים, הייתי מוצפת חרדות ופחד מחוסר וודאות. 


לימור בקולה הנעים והחיוך המקסים הרגיעה אותי. בכל מפגש היתה נותנת לי משימה וגם בסיום המפגש היתה מקפידה לשלוח לי הודעה עם חיזוקים ותזכורות למפגש הבא. התהליך איתה חיזק אותי, הרים אותי על רגליי ועזר לי למצוא את דרכי. אני ממליצה בחום על לימור ושמחה על כך שהיא שם תמיד בשבילי...

ק. 

 הגעתי ללימור כשהייתי בתקופה לחוצה מאוד בחיים שכללה קבלה לעבודה חדשה ולמסגרת קשה של מצויינות ללא פשרות תוך לחץ גדול מאוד להישגיות. הייתי חלק מקבוצת מועמדים שנבחרה למשרה המסויימת וכל אחד מאיתנו נדרש לעמוד במבחנים מתמשכים במהלך הקורס על מנת להגיע לסופו בהצלחה. היות ופרנסת משפחתי היתה תלויה במשרה הזו, הלחץ גדל והלך ומנע ממני שינה בלילות.

לאחר מספר מועט של מפגשים, כחמישה במספר, למדתי מלימור באופן מתודי ויעיל, שיטות וכלים שונים לשחרר לחצים, להטות מחשבות מטרידות ולהגיע לשינה טובה ורגועה.

אני מאושר לומר שבזכות שיטת הטיפול הזו, הצלחתי לצלוח את התקופה אולי המאתגרת והקשה ביותר בחיי ולהמשיך בגאון קדימה.

תודה לימור!  

מ.

בחרתי בלימור כמטפלת בעקבות המלצות רבות שקיבלתי. כשפניתי אליה, לא היה לי מושג איזה תהליך אני הולכת לעבור. הגעתי במטרה ברורה והייתי ממוקדת ברצון שלי להביא לשינוי אצל בן הזוג שלי .

הופתעתי מהתהליך שעברתי , באופן שבו הצלחתי להתמקד במחשבות ברגשות ובתגובות שלי ובעיקר הרגשתי שותפות מלאה של לימור בתהליך. בדרכה המיוחדת הצליחה לימור לעזור לי לראות את האירועים בחיי מזווית נוספת, ועזרה לי להתמודד עם הסערות שהתחוללו בתוכי ולשבור דפוסים שתקעו אותי ולצמוח.  בזכותה הצלחתי לחולל שינוי בתוכי שבסופו של דבר השפיע גם על בן זוגי והביא לכך שהרווחתי את הזוגיות שלי מחדש. 
 

מ.

bottom of page